Sektörler / Turizm

Turizm

Ramada Plaza Trabzon

Havalimanına ve merkeze yakınlığıyla Trabzon’da yapılan önemli yatırımlardan biri olan ve bölgede önemli istihdam sağlayan Ramda Plaza Trabzon, 11 kat ve toplam 41.000 m2’lik bir alanda hizmet vermektedir.

Konforlu ve farklı tarzlara sahip ultra lük 1 Predential Suit, 9 Master Suit, 14 Corner Suit, 3 Junior Suit, 4 Business Suit, 319 Deluxe Room olmak üzere deniz ve doğa manzaralı toplam 351 odadan oluşmaktadır.

2.450 m2’lik balo, konferans ve toplantı salonlarıyla bölgedeki kongre turizmi için gerekli olan tesis açığına cevap verirken, açık havuzuna ilave olarak toplam 2.500 m2’lik SPA merkezinde kapalı yüzme havuzu ve fitness alanlarıyla da öne çıkmaktadır.

Uzak Doğu, Türk, İtalyan ve Lübnan mutfağının en seçkin lezzetlerinin yer aldığı toplam bin kişilik restoranlarıyla bölgenin gastronomi merkezi olmasının yanı sıra Rouge Bar’ın da dahil olduğu farklı konseptteki barları ile şehrin gece hayatına Ramada Plaza Trabzon’da yen bir soluk getirmiştir.

İletişim Bilgileri

Ramada Resort Bodrum

Bodrum’un tüm güzelliklerini içinde barındıran Ramada Resort Bodrum Kos Adası, Ege Denizi ve Bitez Vadisinin eşsiz manzarasıyla şehir merkezine 4km uzaklığında Bitez’de yer almaktadır.

Açıldığı günden itiberen birçok ödüle layık görülen Ramada Resort Bodrum; Tripadvisor’ın Türkiye’nin En İyi Otelleri ve En Lüks Otelleri Bodrum kategorisinde Travelers Choice ödülünü alarak 2014 ve 2015 yılında en iyi otel seçilmiştir.

Wyndham otel grubunda 2012 yılının en iyi açılış ödülünün sahibi Ramada Resort Bodrum; Tripadvisor 2013 Mükemmeliyet Ödülü, Trivago 2014 Türkiye’nin En İyi Ramada Oteli, Venere.com 2013 En Çok Oy Alan Otel gibi birçok ödülün de sahibi olmuştur.

Bodrum bölgesinde önemli istihdam sağlayan Ramada Resort Bodrum By Wydham , 3 farklı bloktan oluşup toplam 20.000 m2’lik bir alanda hizmet vermektedir.

Konforlu ve farklı tarzlara sahip ultra lüks 5 adet 1+1 özel havuzlu villa 5 adet 2+1 özel havuzlu villa, 12 adet özel havuzlu premium süit , 2 adet Delux Suit, 11 adet Junior Suit, 27 adet deniz manzaralı oda ve 67 adet doğa manzaralı oda toplam 129 odadan oluşmaktadır.

450 m2’lik balo, konferans ve toplantı salonlarıyla bölgedeki kongre turizmi için gerekli olan tesis açığına cevap verirken, 245 m2’lik açık havuzuna ilave olarak toplam 2.750 m2’lik SPA merkezinde kapalı yüzme havuzu ve fitness alanlarıyla da öne çıkmaktadır.

Bodrumun en güzel manzarasına sahip The Club Restoran’ın Uzak Doğu, Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerinin yer aldığı toplam 100 kişilik misafir ağırlayabilen şık bir A La Cart Restoranı bulunmaktadır.

Yaz döneminde enfes manzarasıyla içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz Kış döneminde ise huzur veren şöminesiyle sıcak ve samimi atmosferiyle sizi saracak olan Cactus Bar’ı deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri